Депутат міськради привітав 90-річну кіровоградку з ювілеєм (Фото, Відео)

Живе життям свого мікрорайону та опікується його проблемами депутат Кіровоградської міської ради, член Народного Фронту” Костянтин Лагода. Сьогодні він приїхав привітати з 90-річчям мешканку Кущівки, працівницю бібліотеки з 30-річним стажем роботи - Галину Іванівну Солонько.

Стареньким людям дуже важливо, щоб про них пам’ятали. Тож разом із квартальним комітетом в особі голови Катерини Дикої та її помічника Світлани Аршинник Костянтин Анатолійович вручив ювілярці квіти та солодощі  й побажав у цей тяжкий час лише приємних спогадів та мирних наступних днів.

Він добре знає мешканців свого мікрорайону й не залишається байдужим у своїй депутатській діяльності до будь-яких їхніх проблем. Сьогодні, до речі, знову разом обговорювали актуальні питання: і відсутність дитячого садочка на мікрорайоні, і переменування вулиць, і відповідальність політиків перед виборцями. 

Варто наголосити, що багато знає про життя свого мікрорайону голова квартального комітету. Катерина Григорівна розповідала нам про життя Галини Іванівни, познайомила з  її подругою Марією Андріївною Ковальовою - бабусі разом прийшли на свято. Секрету довголіття ювілярка не має: просто багато й чесно працювала.

Учні місцевої ЗОШ №30, попри літні канікули, також знайшли час, щоб привітати стареньку з днем народження.

Окреме привітання приготувала для своєї колишньої працівниці завідуюча бібліотекою Світлана Котлярова. Жінка не просто пам’ятає, коли день народження Галини Іванівни, а й знає все про її життя, життя її рідних. Дуже цінує працьовитість ювілярки. Каже, що 30 років – це справді поважний стаж роботи.

Треба наголосити, що справжнім культурним осередком мікрорайону є саме бібліотека №5. Її завідувачка пані Світлана зуміла не лише організувати місце, куди сходяться за цікавою книгою діти й дорослі, а й створила особливу атмосферу причетності кожного до всього. У бібліотеці є куточок загиблого воїна АТО Дмитра Придатка, випускника кіровоградської ЗОШ №30, завідуюча зібрала також краєзнавчі стенди. Жінка гуртує людей спільною історією та традиціями, допомагає громаді разом збиратися й вирішувати нагальні питання.

Костянтин Лагода всю каденцію депутата міської ради перебуває в активному діалозі зі своїми виборцями і дуже часто зустрічається з ними саме в бібліотеці. Це дуже допомагає йому в роботі. 

Після привітання між депутатом міської ради та його виборцями за чаєм відбулася невимушена розмова, за якою обов’язково будуть депутатські запити щодо розгляду тих чи інших проблем.

Коментарі

Залиште свій коментар