Для бійців АТО влаштували концерт (Фото відео)

В обласному військовому шпиталі провели святковий концерт для бійців АТО, які лікуються та проходять там реабілітацію після бойових дій. Перед захисниками виступили учні кіровоградської школи №30. Організували захід депутат Кіровоградської міськради, член політичної партії «Народний фронт» Костянтин Лагода, голова квартального комітету мікрорайону Кущівки Катерина Дика та працівники бібліотеки №5.

-  Організувати святковий концерт ми вирішили у переддень Дня захисту дітей для тих, хто віддає життя за дітей, для тих, хто захищає нашу Батьківщину,- розповіла педорганізатор Кіровоградської школи №30 Ірина Ставратій. 

Адже школярі теж розуміють, що нашим солдатам нині потрібна підтримка та позитивний настрій. Тому до концерту вони готувалися наполегливо, дуже хвилювалися перед виступом. Для репертуару обрали пісні, як повоєнного часу, так і ті, які налаштовують на позитив. На те, що в нашій країні все буде гаразд.

За півгодини до початку концерту в актову залу шпиталю почали заходи перші глядачі. Крім бійців АТО прийшли і ветерани Великої Вітчизняної війни. Близько 30 школярів понад годину співали пісень та декламували вірші для наших Героїв. 

- Сподіваємося, що нам вдалося підняти бойових дух солдатам та налаштувати їх на швидке одужання, - говорить Костянтин Лагода. Після концерту школярі зробили спільне фото з захисниками Батьківщини.  


 

Коментарі

Залиште свій коментар