Факультет сільськогосподарського машинобудування ЦНТУ відзначив своє 50-річчя (ФОТО)

9 червня, факультет сільськогосподарського машинобудування Центральноукраїнського національного технічного університету відзначив своє 50-річчя. З цієї нагоди у вищому навчальному закладі відбулися урочистості, у яких взяли участь професорсько-викладацький склад, студенти та випускники. Серед гостей був присутній і народний депутат України Олександр Горбунов. Повідомляє сайт "Кавун". 

 - Кожного разу, потрапляючи до стін рідної Alma-Mather мене перехоплюють найприємніші емоції, адже саме тут почалось моє студентство. Сьогодні першому факультету мого університету 50 років. Сьогодні – це Центральноукраїнський національний технічний університет, а до цього КНТУ, КДТУ, КІСМ. 

Дуже багато приємних слів і привітань сьогодні лунало від поважних гостей. Нагороди, грамоти та подяки – це лише маленька частина того, на що Ви справді заслуговуєте, шановні викладачі. Дуже символічно, що саме у Всесвітній день друзів в стінах нашого вишу зібрались саме друзі! Ще раз хочу привітати керівництво вишу, педколектив, всіх випускників та студентів з ювілеєм та подякувати ректору Михайлу Івановичу Черноволу за запрошення!, - написав на своїй сторінці у Facebook Олександр Горбунов.