Фінішна пряма. На Кіровоградщині відбулася ревізія ремонту доріг

На кордоні Знам’янського та Олексадрійського районів Кіровоградщини завершуються роботи з відновлення частини автошляху М-04 «Знам’янка – Луганськ – Ізварине».  Завершальну стадію ремонту проінспектував народний депутат України Олександр Горбунов. До інспекції були запрошені  керівники обласної служби автомобільних доріг та підрядної організації, яка з минулого року і виконує ремонт дороги. Фінальна ж стадія робіт, якої не було в попередньому плані, включає в себе облаштування місця для вагового контролю та відпочинку водіїв. Більш детально далі, з перших уст.

 - Цей виїзд – це інспекція тих об'єктів, які фінансуються з державного бюджету – це наші дороги. Тут залишилось буквально на декілька днів роботи і я дійсно тішусь тим, що на відрізку між Олександрією і Кропивницьким з'явиться таке місце, де водії зможуть і відпочити, і привести до ладу свій автотранспорт – зауважив народний депутат України, Олександр Горбунов.

Начальник служби автомобільних доріг в Кіровоградській області Вадим Коюденко вважає, що місце облаштування зручностей обрали не випадково.

 - Це місце – кордон районів і земля знаходиться під впорядкуванням служби автомобільних доріг, тому ніяких проблем з оформленням документів  не було. Тут планується ваговий контроль і місце для відпочинку: туалети, альтанки і стоянка.

Андрій Рудник, директор Державного підприємства «Кіровоградський облавтодор» під час ревізії зауважив, що підрядною організацією за кілька днів будуть завершені роботи, які стали  доповненням до основного проекту будівництва дороги.

 - Ми досягли тої якості, яка була необхідна для того, щоб ця дорога вистояла, простояла не менше ніж як 10 років без будь-яких ремонтів.

Як представник бюджетного комітету Верховної Ради України, Олександр Горбунов тримає на контролі об’єкти,  ремонт яких фінансується з держбюджету. І наступним таким об’єктом стане об’їзний шлях навколо Знам’янки, будівництво якого розпочалося ще 2011 року. Його теж відвідав народний депутат.

– Є вже підрядна організація, яка в змозі виконати це все, яка гарантує виконання цих робіт. Дуже б хотілося  все таки, щоб і цей об’єкт до кінця року в нашій області був зданий і я думаю, що це реально – на завершення додав Олександр Володимирович.

Минулорічною проблемою, через яку не здали в експлуатацію низку важливих об’єктів, було не повне освоєння державних коштів – лише 64%. Та на думку Олександра Горбунова, цього року область має всі шанси освоїти 100% коштів, виділених з державного бюджету на будівництво та ремонт доріг.  

Наталка Затока