Гімназія імені Тараса Шевченка відзначила свій ювілей (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 16 листопада, в обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди 25-ї річниці від дня заснування гімназії імені Тараса Шевченка та 95 -річниці від дня заснування середньої школи №5. Повідомляє журналіст сайту "Кавун".

На захід завітали вчителі, школярі та їх батьки. Перші привітання колектив навчального закладу отримав від свого випускника, народного депутата України Олександра Горбунова, який записав відеозвернення. 

Опісля на сцену обласної філармонії вийшла помічник Олександра Горбунова, Валентина Бойко та вручила директору гімназії Галині Войні подяку народного депутата України за сумлінну працю та відданість своїй справі 

 - Олександр Володимирович зараз перебуває на пленарних засідання, однак він не міг оминути своєю увагою ваше свято. Тому від імені народного депутата України вітаю вас з ювілеєм. Тільки невпинного руху вперед, процвітання, гарних учнів і миру! Гімназія Шевченка – це історія нашого Кропивницького, а 95 – це тільки початок! З Ювілеєм!, - зазначила помічник нардепа.

Зі святом навчальний заклад також привітали представники міської влади та профспілкових організацій. По закінченню урочистої частинини для присутніх відбувся святковий концерт.