Громадські активісти вимагають перейменувати міську раду на Кропивницьку (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 27 листопада, у міській раді Кропивницького відбувається друге засідання десятої сесії. На початку до трибуни для виступів вийшли громадські активісти. Вони розгорнули перед присутніми плакат з написом "Кіров=Голодомор" та заликали депутатський корпус прийняти виважене рішення і перейменувати міську раду з Кіровоградської на Кропивницьку. Передає з місця події журналіст сайту "Кавун".

 - Це питання уже є настільки болючим, що потрібно з ним розібратися раз і назавжди і піти далі, - звернувся до народних обранців Дмитро Яковенко.- Неможливо, щоб міська рада носила ім'я людини (ред.-Сергія Кірова), яка є одним одним з організаторів голодомору, співавтором так званого закону про "5 колосків". 

- Наша міська рада єдина в Україні, яка носить ім'я організатора Голодомору. Немає Дніпропетровської міської ради, є Дніпровська, хоча там також не було згоди щодо назви міста, - продовжив історик Юрій Митрофаненко.

Після промови він передав міському голові Андрію Райковичу 1000 підписів містян, які теж вимагають перейменувати міську раду на Кропивницьку. Також перед депутатами виступили Ольга Кириленко, Ігор Козуб, Володимир Гринько, Леонід Багно та Олег Кокуленко

Після жвавої дискусії депутати міської ради таки проголосували за повернення до розгляду питання про перейменування міської ради. Далі міський голова запросив представників фракцій та громадських представників до свого кабінету.

Коментарі

Залиште свій коментар