Як на площі у Кропивницькому оркестр нацгвардійців грав (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 04 липня, на площі Героїв Майдану відбувся концерт військового оркестру Національної гвардії України, інформує журналіст сайту "Кавун".

Концерт на площі тривав близько години. Музиканти виконували, як пісні на військово-патріотичну тематику, так і відомі хіти зарубіжних виконавців. 

Вчора музиканти відвідали Кривий Ріг. Сьогодні Кропивницький. Завтра поїдуть до Олександрії, Кременчука, Полтави та Дніпра. Відвідуватимуть лише міста, де базуються військові частини Національної гвардії України.

“Цей захід проводиться для патріотичного виховання молоді та залучення їх до військової служби. Такий захід проводимо по всіх регіонах нашої держави”, - повідомив заступник командира стрілецького батальйону військової частини "3011" Юрій Ізрайлов.

Як зазначив військовий, що на службу за контрактом залучають чоловіків віком від 18 до 50 років. Контрактники отримуватимуть заробітну плату 8-9 тис. гривень. Підписавши контракт вони також матимуть можливість безкоштовно навчатися військовій справі у навчальних закладах країни. 


Коментарі

Залиште свій коментар