Як у Кропивницькому проти рейдерів мітингували (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 30 червня, на площі Героїв Майдану у Кропивницькому відбувся антирейдеський мітинг. Участь в ньому взяли фермери з області, власники земельних ділянок, політики, військові та інші, інформує журналіст сайту "Кавун".

Захід розпочався з виступів фермерів та депутатів. Після зачитування резулюції, активісти розділились на дві частини. Перші продовжили акцію біля Кіровоградської ОДА, а друга частина ходою вирушила до прокуратури Кіровоградської області вимагати зустрічі з її очільником.

Лишившись на площі мітингувальники намагались пройти в приміщення облдержадміністрації силою. Після короткотривалих сутичок поліція пропустила п’ятьох активістів, які зустрілися з головою ОДА. В рамках зустрічі йому зачитали вимоги та попросили посприяти у вирішені ситуації, що склалася на території с. Бережинка. Завершивши перемовини з очільником області активісти попрямували до керівника обласної поліції.

На зустрічі з Сергієм Кондрашенком, учасники антирейдерського мітингу поцікавилися, як просувається розслідування справи відносно конфлікту між силовиками, батальйону «Донбас» та місцевими мешканцями в Бережинці. Сергій Кондрашенко запевнив, що справою займається прокуратура.

Опісля, близько двох десятків активістів повернулися на площу та встановили там намет. Вони закликають приходити до нього містян та повідомляти скарги на роботу поліції та прокуратури.

Пізніше стало відомо, що зустріч учасників акції та прокурора області Анатолія Коваленка не відбулась, оскільки посадовець до мітингувальників так і не вийшов 













Коментарі

Залиште свій коментар