Які об`єкти в Кропивницькому будуть готові вже до Нового року? (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Народний депутат України від Кіровоградщини, голова підкомітету з питань видатків Бюджетного комітету Верховної Ради Олександр Горбунов перевірив об'єкти обласного центру, які ремонтуються за кошти держбюджету за його сприяння. Першим пунктом робочої поїздки стала обласна станція переливання крові, де саме триває ремонт.

Завжди приємно побачити на власні очі те до чого ти причетний, маєш відношення або долучаєшся. Ще в минулому році до мене звернувся голова нашої ОДА Сергій Кузьменко з приводу необхідності залучення державних коштів на реконструкцію обласної станції переливання крові. Тоді і  почалась реалізація даного проекту, на який були залучені кошти обласного бюджету, Державного фонду регіонального розвитку та кошти на соціально-економічний розвиток окремих територій за мого сприяння. В цьому ж році мені вдалось повністю забезпечити необхідною сумою даний проект для завершення основних будівельних робіт. Звичайно розумію, що до кінця року, ми не зможемо завершити цей об’єкт, але разом з командою особисто пересвідчився, що зроблено вже дуже багато роботи. Все що не встигнемо, думаю обов’язково зробимо у 2018! У Кропивницькому повинна бути повністю оновлена і готова до роботи обласна станція переливання крові,– прокоментував Олександр Горбунов.

Загалом же капітально станцію не ремонтували більше 55 років. Тож нинішні роботи ведуться з урахуванням усіх вимог сучасності. І за зразок беруться кращі європейські заклади аналогічного профілю.  

Центр перевтілюється просто на очах, одразу видно різницю – що було, що вже є – і все потрохи ми спільними зусиллями робимо. Це така довгоочікувана наша мрія, наша давня мрія. Тому що ремонту у нашому медзакладі не було щонайменше років з 15,доповнив Олег Зюнзя, заступник головного лікаря КЗ «Кіровоградська обласна станція переливання крові».

Фото Олександра Горбунова.

Не оминув Олександр Горбунов своєю увагою й ремонт доріг, який теж фінансується з Державного бюджету за його сприяння. Перевірив нардеп хід ремонтних робіт на вулиці Великій Пермській та ремонт вулиці Преображенської у Кропивницькому.

Думаю, що цей об'єкт буде за декілька тижнів завершений вже. І взагалі всі ті об'єкти, які виконуються в Кропивницькому за державні кошти - це ремонти дворових територій,  доріг  -  думаю, що по всіх розрахунках, які нам надають, що за 25-30 днів це можливо зробити. Основний критерій, що може стати на заваді - це погода, – зауважив нардеп Горбунов.

Фото Олександра Горбунова.

Також народний депутат проінспектував хід робіт з реконструкції СДЮШОР-2, що у Дендропарку нашого міста. Цей проект знаходиться на контролі не тільки депутата, а й міністерства молоді та спорту України. Вже підписано договір з визначеною тендером підрядною організацією  на виконання робіт на даному об’єкті. Йде підготовчий процес, виготовляються металеві деталі та несучі конструкції для фактично нової споруди. Тож саме виробничі потужності підрядника і відвідав нардеп.

Останнім часом багато звернень перш за все від спортивної спільноти, учнів та батьків щодо реконструкції СДЮШОР-2, що в місті Кропивницькому. Реконструкція фактично вже розпочата! В кінці вересня цього року був підписаний договір з підрядною організацією «КБА», яка виграла тендер і управлінням капітального будівництва ОДА щодо виконання робіт. На реалізацію даного проекту, за мого сприяння, були направлені кошти Державного фонду регіонального розвитку та кошти Державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій. До кінця цього року всі заплановані роботи повністю забезпечені фінансовим ресурсом. Вже зараз виготовляюься металеві опорні конструкції каркасу нової будівлі СДЮШОР-2. Всі заплановані роботи до кінця цього року будуть виконані. Продовжиться реконструкція відразу ж, як дозволять температурні показники, – відмітив Олександр Горбунов.

Фото Олександра Горбунова.

За словами підрядника, конструкції практично готові до монтажу, який цілком реально завершити вже цього року.

Монтаж розпочнеться найближчим часом, я думаю. Зупинка зараз знаходиться в наданні дозволу на вирубку дерев. Як тільки це рішення буде прийнято, ми готові приступити до виконання робіт, – розповів завідуючий вирбництвом ТОВ «КБА» Сергій Решетніков.

Ще одним комунальним закладом, який нині отримує нове життя, є обласний центр туризму. Питання з його реконструкцією, свого часу, було вирішено досить оперативно. Перша частина державних коштів надійшла вже через три місяці після відповідного запиту.

Андрій Лісота, директор КЗ «Обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» надав коментар з цього приводу.

Вже насьогодні повністю реконструйовано другий корпус - навчальний. Він на 50% був зруйнований. Тобто відновлено все, і це практично новобудова. Окрім цього, закуплена нова апаратура та меблі. Ми всі завдячуємо Олександру Володимировичу Горбунову за те, що він нас завжди підтримує, це все завдяки йому!

Фото Олександра Горбунова.

На черзі - ремонт адміністративного корпусу центру, облаштування хостелу для дітей, встановлення паркану та благоустрій території, які планують завершити вже наступного року.

Дуже хочеться, щоб цей куточок нашого міста, цей куточок Кропивницького отримав теж нове обличчя. Все можна побачити на власні очі, вже відремонтовано будівлі, нове покриття, нові класи, в яких приємно знаходитись, і дітям приємно тут навчатись,– наостанок додав Олександр Горбунов.

Фото Олександра Горбунова.

Відчуття відповідальності за розподіл державних коштів спонукає Олександра Горбунова тримати на контролі усі об'єкти, ремонт яких фінансується з державного бюджету, за його сприяння. За словами нардепа, максимально ефективний та швидкий розвиток інфраструктури можливий лише за тісної співпраці громадян, місцевої влади та народних обранців. Тож він і надалі відкритий до пропозицій та готовий до конструктивного діалогу. 

Як відомо, завдяки зусиллям нардепа по залученню державних коштів, у Кропивницькому уже відремонтували і низку об'єктів дорожньої інфраструктури:

Це і вул. Юрія Коваленка (Маршала Конєва), 23, корп. 1, 2; 

вул. Степняка Кравчинського, 27; 

вул. Василя Нікітіна (Червонозорівська), 23-а, 23-б; 

вул. Кропивницького, 80; 

вул. Героїв України (Героїв Сталінграда), 26; 

вул. Бєляєва, 13, корп. 1, 2; 

вул. Кременчуцька, 13; 

Студентський бульвар, 14/6 ; 

вул. Арсенія Тарковського (Тімірязєва), 8; 

вул. Соборна (50 років жовтня), 23/34; 

вул. Архітектора Паученка (Дворцова), 71; 

вул. Сергія Сєнчева (Повітрянофлотська), 40; 

вул. Андріївська, 16; 

вул. Бєляєва, 11; 

вул. Шатила, 12, 14; 

просп. Університетський, 23, корп. 1, 2, 

вул. Генерала Родимцева, 72б)


Коментарі

Залиште свій коментар