Спортсменка з Кропивницького перемогла на міжнародному турнірі з кульової стрільби у Словаччині

ХХІІІ міжнародні змагання з кульової стрільби «Олімпійські надії» тривали з 9 по 13 листопада у словацькому місті Нітра. Представниця Кропивницького Альона Шевченко у складі юніорської збірної команди України піднялася на найвищий п’єдестал міжнародних змагань зі стрільби з пневматичної зброї. Повідомили сайту "Кавун" у прес-службі міськради.

Вихованка комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №3» міської ради Кропивницького Альона Шевченко у складі юніорської збірної команди України разом із партнерками по команді Анастасією Семчишиною та Оленою Якушевою здобула найвищу нагороду у стрільбі з пневматичного пістолета у вправі ПП-2 (відстань 10 метрів, 40 залікових пострілів).

У підсумковому протоколі українки випередили срібних призерок – збірну Болгарії та бронзових – команду Словаччини. В особистому заліку Альона Шевченко посіла п’яте місце. Тренує кропивницьку спортсменку Ілгам Ібрагімов.