Кропивницький може отримати від Європейського банку мільярд гривень

Кропивницький потрапив до п'ятірки міст України, які можуть отримати довгостроковий пільговий кредит від Європейського банку. Таку інформацію сьгодні під час виступу на десятій сесії міської ради повідомив народний депутат України Олександр Горбунов, передає журналіст сайту "Кавун". Окрім Кропивницького, до цього списку ще увійшли Київ, Одеса, Харків та Львів. 

 - Місто Кропивницький може отримати унікальну можливість завдяки співпраці з Європейським інвестиційним банком, зробити серйозний крок вперед через поліпшення дорожньої інфраструктури міста. Сьогодні на початку сесії міської ради розповів міським депутатам та громаді про пропозицію від ЄІБ та Міністерства інфраструктури прийняти участь у пільговій довгостроковій кредитній програмі «Безпека дорожнього руху в містах України». 

Мова йде про можливість отримання 1 млрд грн. Відповідні листи вже направлені на міського голову. Це дуже серйозний і відповідальний крок, але якщо буде воля і бажання міської ради – це може дійсно стати ще однією основою для стратегічного і тактичного розвитку міста!, - підкреслив народний депутат України. 

Як зазначив народний депутат України, гроші Європейського банку можна буде використати на ремонт доріг, встановлення світлофорів, зупинок громадського транспорту, побудову мостів та інше.