Кропивницький отримає новий медичний транспорт

19 грудня, під час третього засідання десятої сесії міської ради Кропивницького депутати внесли зміни до міського бюджету на 2017 рік.

Внесені зміни дозволять оперативно використати субвенцію з державного бюджету у сумі майже 8 мільйонів гривень на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку міста. Повідомили у прес-службі виконкому.

За інформацією начальника фінансового управління міської ради Любові Бочкової, 5,7 мільйонів гривень із такої субвенції міська влада планує використати на придбання спеціалізованого медичного автотранспорту, а саме: закупити два автомобілі швидкої медичної допомоги та два реанімобілі. Медичний транспорт буде передано на баланс центральній міської лікарні та лікарні швидкої медичної допомоги.

Крім того, у зв’язку зі зміною Кабінетом Міністрів порядку використання коштів за субвенцією, управлінням освіти міської ради було внесено пропозицію щодо внутрішнього перерозподілу бюджетних коштів.

В ексклюзивному коментарі для сайту "Кавун" народний депутат України Олександр Горбунов подякував депутатському корпусу за можливість освоїти субвенцію передбачену з державного бюджету за його сприяння. 

- Сьогодні День Святого Миколая приносить тільки приємні новини! Дякую міським депутатам та голові Міської ради міста Кропивницького за прийняті зміни до міського бюджету на 2017 рік, що дозволяють використати субвенцію на соціально-економічний розвиток Кропивницького, яку місто отримало з державного бюджету за мого сприяння! 

Завдяки нашій спільній роботі, в цьому році в місті стане більше на 2 автомобілі швидкої медичної допомоги та 2 реанімобілі! Сьогоднішнім голосуванням міська рада підтвердила, що навчальні заклади нашого міста дійсно потребують нового спортивного та методологічного обладнання. Завдяки моїй роботі, як народного депутата України, школи Кропивницького вже забезпечені належним фінансуванням на його придбання! Знаєте, тільки разом ми можемо робити світ краще! Усіх зі святом!, - підкреслив народний депутат України Олександр Горбунов.