Кропивницьким педагогам вручили Почесні грамоти Верховної Ради України та Подяки Міносвіти (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Напередодні Дня працівника освіти, педагогів Кропивницького відзначили Почесними грамотами і медалями Верховної Ради України та Подяками Міністерства освіти та науки України. Високі державні нагороди кропивницьким освітянам особисто вручив народний депутат України Олександр Горбунов. Повідомляє журналіст сайту "Кавун".

Спершу Подяки Міністерства освіти та науки України Олександр Горбунов вручив двом вчителям школи №6 – заступнику директора з навчально-виховної роботи, вчителю початкових класів Наталії Яровій та учителю  української мови та літератури Людмилі Бойко.

За заслуги перед Українським народом Почесні Грамоти Верховної Ради України також отримали вчитель початкових класів ЗОШ I-III ступенів №23 Алла Чумаченко та директор цього ж навчального закладу Марія Михайлова.

 - Велике спасибі за таку високу нагороду та за таке щире привітання. Дуже приємно за стільки років праці отримати Почесну грамоту Верховної Ради України, - зазначила директор школи Алла Михайлова.

Подяками Міністерства освіти України нагородили Іванну Бричку – учителя української мови та літератури та Тетяну Ларіонову - учителя біології ЗОШ I-IIIступенів №31.

Почесну Грамоту Верховної Ради України вручили вчителю НВО ЗОШ I-III ступенів - ліцей №19 Світлані Осадченко. 

З нагоди Дня вчителя та 25-річної педагогічної діляьності Подяку Міністерства освіти Украни також отримала Наталія Репецька - директор НВО ЗОШ I-III  ступенів №33 та вчитель географії  цього ж навчального закладу Анастасія Чумак.

Почесну Грамоту Верховної Ради України народний депутат України Олександр Горбунов вручив і своєму вчителю, вихователю-наставнику гімназії імені Тараса Шевченка, Наталії Самсоновій, яка пропрацювала педагогом понад 40 років. 

 - Я хочу сказати, що заради таких привітань та заради таких слів варто жити. Заради цього варто ходити на роботу. Найщасливіші миті у будь-якого вчителя, коли його учні стають успішними та достойними, - подякувала педагог Наталія Самсонова.

 - Завди переповнюють емоції, коли зустрічаєш вчителів, які навчали тебе в школі. Адже, це ті люди, які залишили в нас і в тисячах своїх учнів частинку себе. Нехай ця невеличка подяка та увага принесе вам хоч маленьку радість. Побільше Вам посмішок, наснаги та гарних учнів, які завжди пам’ятатимуть Вашу науку, а Ви будете для них взірцем для наслідування, - побажав кропивницьким педагогам народний депутат України Олександр Горбунов.