Медичний заклад Кропивницького отримав нове діагностичне обладнання (ФОТОРЕПОРТАЖ)

За сприяння народного депутата України від Кіровоградщини Олександра Горбунова для КЗ «Центр репродуктивного здоров’я жінки та репродукції людини»за кошти державного бюджету було придбано два сучасні діагностичні медичні обладнання – кольпоскопи. Документи на апаратуру нардеп вручив на зустрічі з колективом закладу.

Однією з галузей, яка завжди потребує значного фінансування звичайно є медична. До мене постійно звертаються різні структури з проханням посприяти у вирішенні тих чи інших питань в цьому напрямку. На запрошення головного лікаря відвідав КЗ «Центр репродуктивного здоров’я жінки та репродукції людини» та особисто передав діагностичне обладнання, яке було закуплене за мого сприяння за державні кошти. Дуже важливо, щоб пацієнтки мали змогу не тільки отримувати якісну діагностику, а й були забезпечені якісним лікуванням! В чергове переконався наскільки необхідне технічне оновлення медичних закладів Кропивницького!, – зазначив народний депутат Олександр Горбунов.

Головний лікар закладу провела народному обранцю невелику екскурсію, розповівши про стан справ у галузі, а спеціалісти пояснили принцип роботи нового обладнання, яким вони почнуть користуватись.

Ми Вам дуже вдячні, Олександре Володимировичу, тому що Ви зреагували на моє прохання і ми отримали сучасні діагностичні два апарати, –  додала Валентина Чирва, головний лікар КЗ «Обласний центр планування сім’ї та репродукції людини».

Поділився Олександр Горбунов і найближчими планами щодо розвитку медичної галузі міста й області.

- У Кропивницькому з’являться два нових сучасних реанімобілі, пара нових «швидких допомог», нове діагностичне обладнання в обласній лікарні. Знаєте, це той мізер, який ми можемо дати нашому суспільству, і саме Кропивницькому  - наостанок прокоментував нардеп.

За словами Олександра Горбунова, він і в подальшому намагатиметься максимально швидко реагувати на запити медичних закладів щодо оновлення їх матеріально-технічної бази. Тож він і надалі відкритий до діалогу.