Мінування площі та багато поліції. Як у Кропивницькому пройшли мітинги аграріїв та мешканців гуртожитків (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 25 травня, на площі Героїв Майдану у Кропивницькому відбулися два мітинги, участь в яких взяли близько 500 осіб. Учасники першої акції вимагали від Президента підписати законопроект № 1076, який прийнятий Верховною Радою та перебуває у нього на розгляді. 

Учасники другого мітингу фермери та керівники підприємств, виступили проти рейдерських захоплень на території Кіровоградської області, інформує журналіст сайту "Кавун".

Перед початком мітингу правоохоронці почали просити людей піти з площі у зв’язку з тим, що надійшло повідомлення про замінування. Через 15 хвилин поліцейські повідомили, що інформація не знайшла свого підтвердження.

Тож, учасники акції продовжили мітинг та почали висловлювати свої вимоги. Зокрема, розповіли про ситуацію з рейдерськими захопленнями, яка є станом на сьогодні.

"Після мітингу ми плануємо занести до облдержадміністрації резолюцію. Ми вимагаємо припинити рейдерство на, притягнути до відповідальності причетних до цього осіб та розробити план заходів для недопущення подібних випадків на території фермерських господарств області", — повідомив координатор мітингу Іван Андрійчук.

Після завершення акції учасники мітингу пішли до ОДА, аби передати резолюцію з вимогами керівництву області. На вході до установи охорона спочатку не впускала активістів та після переговорів з вищим керівництвом передумала.

Люди особисто передали вимоги заступниці голови ОДА та плакат з написом для очільника області. 

Коментарі

Залиште свій коментар