Молодь Кропивницького долучилась до участі у національному конкурсі "Молодіжна столиця України"

27 грудня, у міській раді Кропивницького відбулась зустріч керівництва міськради з молодіжним активом обласного центру. На зустрічі також були присутні начальник відділу сім’ї та молоді міської ради Людмила Дорохіна, директор Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №3 Євген Савранський, координатор національного конкурсу "Молодіжна столиця України" в місті Кропивницькому Яна Сапожнікова, представники громадських організацій, члени Молодіжної ради при виконавчому комітеті міської ради, представники Молодіжного парламенту та студентського самоврядування. Повідомили сайту "Кавун" у прес-служіб міськради. 

За словами координатора конкурсу у Кропивницькому Яни Сапожнікової, стартував національний конкурс "Молодіжна столиця України" 1 листопада 2017 року. Ініціаторами виступили Міністерство молоді та спорту, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України. 

А головна мета конкурсу - активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.

Далі учасники заходу презентували свої доповіді, які були поділені на кілька блоків: політичний, соціально-економічний та культурний. У підсумку ініціативна молодь Кропивницького не лише вирішила взяти участь у конкурсі, а й стати переможцем.

Коментарі

Залиште свій коментар