На дороги Кіровоградщини держава виділить понад 100 мільйонів гривень

Кіровоградщина отримає з держбюджету 112,7 мільйонів гривень на реконструкцію автомобільної дороги Новомиргород — Велика Виска та на будівництво дороги в обхід м. Знам’янка на двох ділянках. Таку інформацію на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат України Олександр Горбунов.

- Ми провели засідання Бюджетного комітету, на якому розглянули 10 питань, що стояли на порядку денному. Про одне з них хочу сказати окремо. Питання стосується коштів, які направляються на розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування. 

Хочу подякувати колегам за підтримку позиції нашого підкомітету з питань видатків, на якому ми разом з Укравтодором готували рішення по цьому питанню. Завдяки цьому рішенню за рахунок державних гарантій, залучених Укравтодором за попередні роки, буде додатково направлено 3,7 млрд грн на будівництво, реконструкцію і ремонт загальнодержавних та місцевих доріг, а також на придбання дорожньої техніки і обладнання по всім областям України. 

На Кіровоградську область буде направлено 112,7 млн. грн. для реконструкції автомобільної дороги Новомиргород — Велика Виска, а також буде побудовано дорогу в обхід м. Знам’янки на двох ділянках, - написав Олександр Горбунов.

Коментарі

Залиште свій коментар