На Кіровоградщині дільничний офіцер врятував 34-річного чоловіка (ВІДЕО)

У Добровеличківці дільничний офіцер врятував 34-річного чоловіка. Події відбувалися на території центральної частини селища міського типу. Чоловіку середнього віку раптово стало зле просто неба, він впав на землю і почав пручатися від судом.

В кількох метрах від місця події якраз перебував керівник сектору превенції Добровеличківського відділення поліції Артем Мниха. Не втрачаючи ні секунди, поліцейський підбіг до потерпілого, спробував привести чоловіка до тями, а коли побачив що той знаходиться в напівсвідомому стані надав чоловіку першу медичну допомогу та врятував його від асфіксії. Повідомили сайту "Кавун" в ГУНП області.

Опісля поліцейський викликав бригаду швидкої допомоги, передавши врятованого громадянина лікарям, товариші по службі повернулися до виконання своїх обов’язків.

Начальник Добровеличківського відділення поліції Юрій Яндульський розповідає, що Артем Мниха вже рік він працює на цій посаді, до того трудився рядовим дільничним офіцером, заслужив авторитет і повагу серед місцевих жителів. 

Завжди старанний, наполегливий і уважний до людей – він лишається взірцем для своїх колег. Вміння і навички з надання першої долікарської допомоги, які стали йому у нагоді, старший лейтенант поліції Артем Мнихаотримав на заняттях із професійної підготовки. 

Для самого ж поліцейського приємним моментом у цій історії стали щирі слова подяки від мами врятованого ним чоловіка.

Пишається вчинком дільничного офіцера поліції і його дружина, яка працює вчителькою української мови та літератури в місцевій школі. Зізнається, вчинок Артема буде добрим прикладом для їх маленького сина.

Коментарі

Залиште свій коментар