На Кіровоградщині запустили новий соєвий завод

Державною архітектурно-будівельною інспекцією України видано сертифікат про прийняття в експлуатацію підприємства харчової промисловості в смт Власівка Світловодської міської ради. Повідомляє прес-службі ДАБІ.

Виробничі потужності олійноекстраційного заводу з переробки насіння сої становлять 700 тон на добу. Підприємство випускатиме, зокрема, гідратовану олію соєву, олію соєву дезодоровану нефасовану та фасовану в ПЕТ тару, шрот соєвий (гранульований і негранульований), а також оболонку соєву гранульовану. На заводі створено 382 робочих місця, в перспективі їхня кількість має зрости до 600.

27a4afd-1805170506

Замовником та генеральним підрядником будівництва виступило ПП «Віктор і К». Компанія є потужним виробником в регіоні, що спеціалізується на виготовленні соняшникової олії, різних соусів і майонезів. 

Їі потужності з переробки складають 400-500 т насіння на добу, з виробництва – 170-210 т олії на добу і до 30 т майонезу за зміну. На внутрішньому ринку підприємство представлено ТМ «Королівський смак». На сьогоднішній день воно забезпечує роботою близько 2 тис. людей.

Коментарі

Залиште свій коментар