На Полтавській нетверезий водій залишив машину та пустився тікати від патрульних

Подія сталася, 26 липня, у місті Кропивницький. Близько 21.00 автомобіль патрульних поліцейських рухався вулицею Чайковського. Назустріч патрульним виїхав легковий автомобіль ВАЗ 2115. Водій легковика невпевнено керував автомобілем та наїхав колесом на бордюрний камінь.

Патрульні невідкладно розвернули службовий автомобіль та розпочали рух за цим авто із метою його зупинити. Помітивши це, водій легковика збільшив швидкість та намагався втекти від переслідування, демонструючи агресивну манеру керування. 

Рухаючись по вулиці Полтавській, водій раптово з’їхав на другорядну дорогу у напрямку району Велика Балка. Автомобіль зупинився біля території комплексу «Джерело Святого Диниїла», із нього вибіг водій і пасажир, які спробували втекти. Але патрульні поліцейські їх швидко наздогнали та затримали. У обох чоловіків були яскраво виражені ознаки алкогольного сп’яніння.

Як з’ясували правоохоронці, транспортний засіб належить чоловікові, який був пасажиром. За кермом автомобіля був його знайомий, якому перед цим власник передав керування.

Патрульні запропонували громадянам пройти огляд на стан сп'яніння на місці із використанням спеціального приладу «Драгер». Результати аналізу показали, що вміст алкоголю у крові обох чоловіків перевищував допустиму норму. Правоохоронці склали щодо водія протокол. 

Щодо власника транспортного засобу також було складено протокол згідно 130 статті, адже вона також передбачає відповідальність і за передачу керування транспортним засобом особі, яка перебуває у стані сп’яніння.

Коментарі

Залиште свій коментар