Олександр Горбунов: «Кіровоград отримає гроші на ремонт доріг»

Спекотним, але результативним видався серпень для народного депутата  Олександра Горбунова -  Голови  підкомітету з питань видатків державного бюджету. Так на початку серпня відбулося  чергове засідання бюджетного комітету. Одним із важливих питань в порядку денному  був розгляд та затвердження інвестиційних проектів, які були подані обласними державними адміністраціями  та  будуть  фінансуватися з Державного Фонду регіонального розвитку.  

Сума, яку отримає Кіровоградщина складає 93 млн. 834 тис.грн. Ці кошти підуть на капітальний ремонт поліклінічного відділення Кіровоградської обласної лікарні і Кіровоградської обласної дитячої лікарні, будівлю Маловисківської ЗОШ № 3 1-III ст., реконструкцію котельної та зовнішніх інженерних мереж в Кіровоградському психоневрологічному інтернаті с геріатричним відділенням, а також багато інших  важливих  соціальних  об’єктів області.

Іншим, не менш важливим питанням порядку денного був розгляд та погодження бюджетних призначень, передбачених Міністерством фінансів України за державною  програмою «Державні капітальні видатки, що розподіляються Кабінетом Міністрів України». Пропозиції щодо фінансування інвестиційних проектів надходили до Мінфіну від  народних депутатів, фракцій та  груп.

«Кіровоград отримає з державного бюджету гроші на ремонт доріг – а це 25 млн. 412 тис.грн. Саме за ці кошти будуть капітально відремонтовані внутрішньодворові дороги та вулиці  міста Кіровограда. Мені дуже приємно, що мої пропозиції були почуті та підтримані».

«Я розумію, що можу бути звинуваченим представниками  інших районів Кіровоградщини  в тому, що  в їх населенних  пунктах теж дороги потребують капітальних  ремонтів. Але я радив би їм звертатись до депутатів, яких вони обирали і вимагати від них реальної роботи» - зазначив Олександр Володимирович. 

Загалом з фонду державних видатків  Кіровградщина отримає 33 млн. 412 тисяч гривень. - 8 млн. з яких  будуть спрямовані на ремонт обласного госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни та Кіровоградського обласного  онкологічного  диспансеру.

«Наступна задача, яку я ставлю перед собою -  це контроль за проведенням тендерів та використанням коштів державного бюджету» - зазначив Олександр Горбунов. 

Коментарі

Залиште свій коментар