Олександр Горбунов: Кошти для міста Кропивницького є, починаємо освоювати!

Вже найближчим часом 70 сімей військовослужбовців Збройних Сил України отримають омріяні ордери на квартири в будинку по вул. Попова, який знаходиться на фінальній стадії будівництва. Питання про виділення коштів з державного бюджету на закінчення будівництва будинку було ініційоване народним депутатом України Олександром Горбуновим перед Міністерством оборони України і вирішено на останньому засіданні Бюджетного комітету Парламенту. 

Додатково на цьому зібранні була підтримана його вимога виділити ще 5 квартир для сімей військовослужбовців, які вже довгий час перебувають в черзі на отримання житла. Про це і не тільки в інтерв’ю нашому виданню розповів сам Олександр Горбунов.

 - Мені ніколи не було соромно за результати моєї депутатської діяльності. А чергова весна принесла Кіровоградській області та Кропивницькому, зокрема, дуже непогані дивіденди. Працюючи в Комісії з відбору проектів і програм регіонального розвитку, які фінансуються за рахунок коштів Державного Фонду Регіонального Розвитку, було прийнято дуже важливе рішення і по Кіровоградщині. 

Всього надійшло 619 проектів на загальну суму майже 3 млрд гривень. Що стосується Кіровоградської області, то 8 проектів в певній мірі були підтримані, а це майже 63,5 млн грн, які підуть на розвиток територій. А саме на Олександрійський, Новоукраїнський, Голованівський, Новопразький та Світловодський райони. 

Для міста Кропивницького кошти передбачені на капітальний ремонт операційного блоку Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру, на який передбачено з загального фонду ДФРР –  9,2 млн грн, та зі спеціального фонду –  5,5 млн грн. Окрім того, в ДФРР залишилася сума нерозподілених коштів близько  6,5 млн грн, її планується використати на капітальний ремонт СДЮШОР-2 в  м. Кропивницькому. 

Як відомо, проект уже погоджений з Міністерством молоді та спорту ще взимку, під час візиту на моє запрошення, до нашого міста Міністра Ігоря Жданова. Але є проблеми саме з цим проектом, тому що ті непорозуміння, які відбуваються в міськраді гальмують його реалізацію. 

Адже спочатку треба надати дозвіл на розробку проекту землеустрою СДЮШОР-2, згодом його затвердити і тільки потім можна буде подавати проект реконструкції на розгляд комісії. Тому, на сьогоднішній день почав перемовини з міським головою і депутатським корпусом. 

Моя пропозиція полягає в тому, щоб провести вкрай необхідну соціально-бюджетну сесію з порядком денним по якому не буде суперечок і непорозумінь між депутатами міської ради. А потім міському голові, ще раз спробувати посадити за стіл переговорів міських депутатів, - розпочав Олександр Володимирович.

Наскільки відомо, позаминулого тижня Бюджетний комітет також затвердив програму соціально-економічного розвитку територій.  - Після чергових перемовин з міською владою, вже вдруге за мого сприяння, місто отримало кошти на реконструкцію 2-х об’єктів, - зазначив Олександр Горбунов. – Зокрема, парку «Перемоги» і парку «Ковалівський» – по 5 млн грн. на кожний. Але, щоб розпочати реалізацію даних проектів потрібно рішення міських депутатів. Дуже сподіваюся, що міська рада все ж зможе мобілізувати свої зусилля і прийняти такі необхідні рішення для міста.

Ну, звичайно питання доріг, яке є на сьогоднішній день одним із ключових. Тепер може з’явитись додатковий фінансовий  ресурс  на їх ремонт.

- На нашому комітеті було розглянуто без перебільшення дуже важливий законопроект №6308, розробником якого я являюсь, щодо розширення джерел фінансування комунальних доріг населених пунктів. В разі, якщо Парламент підтримає даний законопроект, а це є дуже великий відсоток вірогідності - це дасть можливість спрямовувати кошти від перевиконання митних платежів на ремонт доріг місцевого значення. Це додатковий ресурс на ремонт доріг для Кропивницького, зокрема.

 І наостанок, народний депутат поділився з нами ще однією важливою новиною. Стадіон факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка, який вже тривалий час потребує докорінної реконструкції, отримав за сприяння Олександра Горбунова на це відповідні кошти з державного бюджету.

 - Проблема реконструкції стадіону факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка  давно обговорювалась мною і ректором університету Олегом Анатолійовичем Семенюком. Після його офіційного звернення до мене, мені вдалося переконати Міністра освіти і науки Лілію Гриневич та своїх колег по Бюджетному комітету щодо необхідності направлення коштів на реконструкцію даного стадіону. На сьогоднішній день, на його реконструкцію направляється 4 млн грн. державного бюджету України. Рухаємось далі!

Коментарі

Залиште свій коментар