Педагогічний університет в Кропивницькому поступово модернізується (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Народний депутат України,  представник Кіровоградщини в Бюджетному комітеті Верховної Ради, Олександр Горбунов проінспектував черговий об'єкт обласного центру, який ремонтуються за кошти держбюджету, за його сприяння. Цього разу ним став Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. В.Винниченка. Зокрема, його п’ятий навчальний корпус, де саме завершуються роботи по утепленню.

Дійсно кошти потрібно вкладати саме в санацію, саме в утеплення, тому що мінімум мільйон гривень в рік університет буде економити на послугах – при оплаті тепла. Це потрібно і дуже важливо - і з точки зору естетики, і з точки зору раціональності, і з точки зору економії коштів – це дуже потрібна справа. Знаєте, і приємно те, що ми маємо вже на виході практично нову будівлю – прокоментував Олександр Горбунов.

Задоволене роботою й керівництво навчального закладу, яке не перший рік пропагує енергоефективність.

Те, що ми цього року отримали кошти на це, свідчить про декілька позитивних моментів. Зокрема про те, що держава починає думати, що енергоефективність – це плюс для бюджетних організацій. Ну, і про те, що серед депутатського корпусу є люди, які реально зацікавлені в ефективному використанні бюджетних коштів і допомозі вищим навчальним закладам, –  додав ректор ЦДПУ імені В. Винниченка Олег Семенюк.

  Крім того,розпочалися роботи з повної реконструкції стадіону на факультеті фізичного виховання педуніверситету. Забезпеченню державним фінансуванням на цей об’єкт теж посприяв Олександр Горбунов.

- Реконструкція вже розпочата, як ви бачите. Я думаю, що до Нового року буде частина коштів засвоєна. Будуть зроблені земляні роботи, проведені комунікації – все, що можна зробити при таких температурних показниках. Буде зроблена закупка нового атлетичного покриття для бігових доріжок. Але з весни, я думаю, ми продовжимо. Я впевнений в тому, що вже в наступному році педагогічний університет, наш факультет фізичного виховання і Кропивницький, як місто в цілому,отримає новий реконструйований стадіон –  повідомив нардеп Горбунов.   

Парламентар запевнив, що й надалі сприятиме направленню державних коштів на розвитокобласної інфраструктури та чекає на нові пропозиції від громади.