Працівники підприємства "Кіровоградтепло" живуть шостий місяць без зарплати (ВІДЕО)

Шостий місяць без зарплати живуть працівники підприємства "Кіровоградтепло". На рахунки компанії накладено арешт, через борги перед газопостачальником. Проблему має допомогти вирішити держава, але за три роки питання так і не зрушило з місця.

"Кіровоградтепло" віддали в оренду більше десяти років тому. Спочатку справи йшли непогано, але останні три роки - компанія відчуває фінансові труднощі. В результаті - заборгованість із зарплати. Її видають із затримкою три місяці.

Проблеми почалися з того, що компанія заборгувала Нафтогазу за поставлене тепло - 149 мільйонів гривень. Через це - суд заарештував її рахунки. Підприємство могло б їх повернути - якби з ним розрахувалася держава і погасила різницю в тарифах. Але механізм цей - досі так і не розроблений.

Через арешт рахунків - підприємство не може закупити нову техніку та витратні матеріали. Зношені труби - постійно лопаються, але ремонтувати їх нема за що. У мерії про проблему - знають. Запевняють - намагаються допомогти. Детальніше у сюжеті "Подробиць ".


Джерело: Інтер "Подробиці"


Коментарі

Залиште свій коментар