Презентація конкурсу «Молодіжна столиця України» у Кропивницькому

У середу, 27 грудня, відбудеться презентація конкурсу «Молодіжна столиця України». Захід розпочнеться о 10-00 у 215 кабінеті Кропивницької міської ради.

У презентації візьмуть участь: міський голова Кропивницького Андрій Райкович, начальник відділу сім’ї та молоді Кропивницької міської ради Людмила Дорохіна, депутати Кропивницької міської ради, Молодіжна Рада при виконавчому комітеті Кропивницької міської ради, лідери молодіжних громадських організацій та органів студентського самоврядування.

У рамках заходу заплановані презентація конкурсу «Молодіжна столиця України» та молодіжної робочої групи, яка працюватиме над написанням заявки від Кропивницького; презентації ініціатив у тематичних блоках «Політичний вимір молодіжного життя», «Соціо-економічний вимір молодіжного життя» і «Культурний вимір молодіжного життя».

Запрошуємо журналістів для висвітлення події у засобах масової інформації. Орієнтовна тривалість заходу – одна година.

Детальніше про національний конкурс «Молодіжна столиця України»

Ініціаторами конкурсу є Міністерство молоді та спорту України, Український Інститут Міжнародної Політики та Національна молодіжна рада України.

Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.

Починаючи з 2017 року, цей конкурс проводитиметься в Україні щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання та розвитку молоді.

Подробиці на сторінці конкурсу в Facebook:

https://www.facebook.com/youthcapitalofukraine/

та сайті: http://youthcapital.org.ua

Контактна особа:
Регіональна координаторка конкурсу «Молодіжна столиця України» у Кропивницькому Яна Сапожнікова

janina_s@ukr.net

тел..: 0957184055

Коментарі

Залиште свій коментар