"РоверОК" 2017 або як маленькі кропивничани у велоперегонах змагалися (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У неділю, 4 червня, у Кропивницькому, за підтримки народного депутата України Олександра Горбунова відбулось спортивно-сімейне свято "РоверОК". Повідомила на своїй сторінці у Facebook помічниця нардепа Валентина Бойко.

 - Чергове спортивно-сімейне свято «РоверОК» за підтримки народного депутата України Олександра Горбунова, без перебільшення, пройшло на «Ура»! В поєднанні з Чемпіонатом України з велоспорту, дитячі велосипедні перегони були дуже вражаючими! Найменшим учасникам заходу було по два роки, і знаєте, дуже хочеться, щоб спорт в КРОПИВНИЦЬКОМУ й надалі розвивайся так стрімко, і з малих рочків! Дякуємо усім нашим друзям-партнерам, які брали участь в підготовці та організації заходу, ну і звичайно, окрема подяка батькам та маленьким спортсменам-учасникам!, - йдеться у дописі.

Кожен призер отримав цiнний подарунок вiд народного депутата України Олександра Горбунова, а усi учасники заохочувальнi смаколики. Дітям 6-7 рокiв, для яких це були першi змагання в життi, медалi вручав трикратний чемпiон свiту з велоспорту, наш земляк - Олександр Симоненко.

ФОТО 

Коментарі

Залиште свій коментар