У Кропивницькому СБУ та прокуратура «накрили» конвертаційний центр з обігом 200 млн на рік (ФОТО)

Правоохоронці Кіровоградщини припинили діяльність міжрегіонального конвертаційного центру з обігом коштів у 200 млн грн на рік. Один з обшуків в рамках розслідування працівники СБУ провели по вулиці Кропивницького в обласному центрі, інформує Кавун.

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, угрупування діяло на території Кіровоградської, Київської та інших областей. Діяльність 8 членів групи була спрямована на ухилення від оподаткування та переведення коштів у готівку. 

Такі незаконні дії полягали в отриманні на рахунки підконтрольних їм суб’єктів господарювання коштів від суб’єктів господарювання, як платників, так і не платників ПДВ, та у подальшому переведенню їх у готівку. 

За результатами обшуків на території домоволодінь фігурантів справи було виявлено близько 350 тис грн, 21 печатку фіктивних підприємств, фінансову та бухгалтерську документацію, комп’ютерну техніку, пластикові банківські картки, розрахункові та чекові книжки, накопичувачі пам’яті, чорнові записи та інше. Досудове розслідування триває. 


Коментарі

Залиште свій коментар