Студенти ЦДПУ ім. В. Винниченка виграли путівку в Карпати (ФОТО)

В Кропивницькому у Центральноукраїнському педагогічному університеті ім. В. Винниченка відбувся четвертий обласний конкурс «Студентська ліга».  Повідомляє сайту "Кавун". Цьогорічні змагання тривали три дні і складалися з трьох етапів: спортивного, інтелектуального та творчого.

У 2017 році перемогу здобула команда ЦДПУ. Також до трійки лідерів увійшла студентська команда Донецького національного медичного університету, яка посіла 2 місце та команда Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету, яка зайняла 3 місце. Кубок переможцям вручали в актовій залі педагогічного вишу. 

Також з нагоди Міжнародного дня студента профком ЦДПУ ім. В. Винниченка провів конкурс на «Найкращий блок гуртожитку». За результатами огляду-конкурсу найкращі настуденти були нагороджені від ректорату поїздкою до Карпат та сертифікатом на похід у квест-кімнату. Захід відбувся також за підтримки народного депутата України Олександра Горбунова, який завжди підтримує навчальні заклади Кропивницького.