Цього року шоумен Притула надав допомогу кропивницьким спецпризначенцям на 800 тис. грн

У Кропивницький зі своїм гумористичним шоу ви приїждаєте не вперше. Чи є у місті улюблені місця або заклади відпочинку, які обов'язково відвідуєте?

Скажу відерто – практично ні. Проблема усіх артистів із щільним гастрольним графіком у тому, що у тебе фізично немає часу на те, щоб подивитись місто. Ти приїжджаєш в другій половині дня, поселяєшся, обідаєш, потім пара інтерв’ю, репетиція, саунд-чек, власне сам концерт, монтаж декорацій, вечеря, сон і все. Зранку підйом і переїзд у наступне місто.

Як відновлюєте свої сили після гастрольних турів?

Якщо є «вікно» у 2-3 дні, то в гори. Якщо більше – то море. Якщо немає, тоді шукаю кілька годин, щоб посидіти і поспілкуватись із друзями. Вони мені добряче розвантажують мізки. Ну а найбільше я люблю після концерту приїхати додому і щоб малий сказав: «Тату, я просив в Бога, щоб був переаншлаг! Був переаншлаг?». І ти «пливеш» від тої млості… бо так, хай йому грець, був переаншлаг J.

Жителі Кіровоградщини знають, що ви займаєтесь благодійністю. Чи продовжуєте ви на даний час свою співпрацю з кропивницькими спецпризначенцями?

Так. Цього року активно долучився до формування сучасної системи ведення бою саме для 3-го полку. Прикупив спецназівцям сервер, екран, 10-ть військових планшетів. Десь під 800 000 обійшлась закупка. Радий, що пригодилось! «Редут» дякував. Подяка від такого чоловіка важливіша за державні нагороди!

Ваша популярність вам допомагає чи заважає?

Як де. Якщо спокійно пройтись по вулиці чи провести час з сім’єю в публічному місці – то заважає. Якщо зібрати ще кілька мільйонів гривень на Армію – то допомагає. Палка має два кінці.

На сьогодні у вас є “Вар’яти”, проекти на Новому каналі. Тільки но з’явилась інформація, що запускається фільм за адаптованим вами сценарієм. Розуміємо, що і це ще не все. На що ще чекати глядачам від Сергія Притули?

В листопаді в перерві між концертами будемо знімати «пілотний» випуск власного скетч-шоу. Якщо Новий канал його затвердить, то наступного року будемо знімати і третій цикл «Вар’яти-шоу», і скетч-шоу. Ну і, як завжди, будемо ганяти Україною з концертами. Як завжди, з новою програмою!

Про шоу:

ВАР’ЯТИ-ШОУ було створено в 2010 році кращими представниками українського гумору. Шоу позбавлене російської мови та нецензурної лексики, практично відсутні жарти «нижче пояса» та на політичну тематику – переважає побутова тема. 

Очільник “Вар’ятів” – відомий український шоумен та телеведучий Сергій Притула.

Сьогодні до складу Вар’ятів входять артисти: Сергій Притула, Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук.

Восени 2016 відбулася прем’єра “Вар’яти-шоу” в ефірі Нового каналу. Наприкінці серпня “Вар’яти” відзняли 9 випусків 2-го сезону шоу, яке вийде 1 листопада.

Офіційний сайт: http://www.varyaty.com/

Сторінка в FB: facebook.com/varyaty

Сторінка в Іnstagram: instagram.com/varyatyshow

Сторінка в Youtube: youtube.com/varyaty

Коментарі

Залиште свій коментар