У Кропивницькому для маленьких містян влаштували чергове сімейно-спортивне свято (ФОТОРЕПОРТАЖ)

17 вересня, на Козачому острові відбулися велосипедні змагання «РоверОк», участь у  яких взяли діти віком від 2 до 10 років. Традиційно, сімейно-спортивне свято пройшло за підтримки народного депутата України Олександра Горбунова. Повідомляє журналіст сайту «Кавун».

Від самого ранку на Козачий острів  поспішали маленькі кропивничани разом зі своїми двоколісними та батьками. Перед реєстрацією учасники наполегливо тренувалися та дослухалися до порад своїх рідних. А опісля перейшли до самих змагань, які стартували у семи вікових категоріях. 

Організатор спортивного свята президент велоклубу «Там-Де-Ми» Сегій Ларшин подякував за підтримку народному депутату України Олександру Горбунову та розповів, що наступного року такі змагання планують проводити у різних мікрорайонах Кропивницького.

Сьогодні у нас зареєструвалися більше сотні учасників. Тож, аби якомога більше дітей могли приєднатися до наших змагань, наступного року ми плануємо зробити більше локацій в обласному центрі. Усе для того, аби маленькі містяни з Жадова не їхали в центр, або той живе на Новомиколаївці, не їхали на Жадова, в Дендропарк та інші мікрорайони.

Народний депутат України Олександр Горбунов розповів, що дуже вражений щирими і відвертими емоціями дітей та їх батьків. І зазначив, що на Козачому острові відбувся не просто велозахід, а започатковується добра традиція спортивних вихідних, коли у парк відпочинку приходять цілими сім’ями та разом з громадою проводять з користю своє дозвілля.

 - Головне – це емоції. Тож, ті задачі, які ми перед собою ставимо, ми їх досягаємо. Дуже правильно знайти таку формулу, щоб діти вчились перемагати в цьому житті, щоб вони ставили перед собою цілі і вміли їх досягати. Знаю, що дуже багато батьків тренували своїх синів та доньок до цих змагань. Це супер, що діти готувалися, - підкреслив Олександр Горбунов. 

Під час змагань перші місця займали не тільки хлопчики, а й дівчатка. У віковій категорії 2012-2013рр.. перемогу здобула Олександра Дрібіна. Два роки тому батьки купили дівчинці велосипед і з того часу вона постійно відвідує спортивні заходи. Говорить мама переможниці Ольга.

Звичайно, перемога це не головне, але ми дуже готувалися до велосипедних змагань «РоверОк», дуже хотіли перемогти і нам це вдалося. Це чудово, коли є можливість проводити вільний час з користю ще й зі своєю сім’єю.

Також  визначали не лише найвправніших дітей, участь у змаганнях брали і батьки. Обійшовши своїх суперниць «Супермамою» стала  неодноразово переможниця Аліна Верховська

Двоє моїх дітей постійно беруть участь у велоперегонах «Роверок». Це дуже веселе свято і для кожної мами це теж свого роду відпочинок. Ми дуже щасливі, що такий конкурс проходить у нашому місті, - сказала Аліна Верховська.

Традиційно після змагань маленькі переможці отримали медалі, грамоти та подарунки. А посмішки на світлинах говорять самі за себе.