У Кропивницькому відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України (ФОТО)

Сьогодні, в приміщенні обласної філармонії у Кропивницькому відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України та Дня волонтера, інформує журналіст сайту "Кавун".

Захід розпочали з внесення прапору та гімну України. Загиблих на сході України вшанували хвилиною мовчання. Зі словами привітань виступили керівництво області.

"Найбільша довіра людей до Збройних Сил України, церкви та волонтерів. В цьому залі зібралися не всі захисники. Ми розуміємо, що ми не все ще зробили, щоб вони  почували себе комфортно повернувшись зі сходу. Ваш подвиг неоціненний. Ми повинні виховувати молодь змалечку, щоб захищати Україну, як Ви", — виступив з промовою голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко.

Під час заходу від церкви Київського Патріархату, обласної і міської влади були нагороджені військові з частин, які базуються на Кіровоградщині та волонтерів з області.

Також, під час заходу волонтерка з Кропивницького Оксана Червоная нагородила народними відзнаками «Срібний вовкулака» 34 спецпризначенців кропивницького 3-го окремого полку.
Коментарі

Залиште свій коментар