У Кропивницькому стартував другий етап відбору адвокатів для надання безоплатної правової допомоги

Сьогодні, 11 січня, в управлінні обласної юстиції відбулися співбесіди з адвокатами, які залучатимуться для надання безоплатної вторинної правової допомоги. 

За результатами першого туру відбору до співбесіди було допущено 30 адвокатів з Кіровоградщини. Про це в коментарі журналісту сайту "Кавун" повідомив начальник ГТУЮ в Кіровоградській області Вадим Гуцул.

«Сьогодні відбувається другий етап конкурсу з відбору адвокатів для безоплатної вторинної правової допомоги. Цей етап проходить у форматі співбесіди під час якої визначаються ділова активність адвоката, комунікабельність та вміння надати правову допомогу громадянам. 

На сайті координаційного центру конкурсанти пройшли електронне тестування на якому отримали певну кількість балів. По Кіровоградській області до другого етапу дійшли 30 осіб. Ті хто наберуть необхідну кількість балів будуть набрані до місцевих та регіональних центрів з надання правової допомоги», - розповів Вадим Гуцул.

Як зазначив посадовець, що комісія, яка проводить співбесіди, складається з дев’яти осіб. Серед них представники суддівського корпусу, представники ради адвокатів та викладачі юридичних вишів. Під час співбесіди члени журі запитували у конкурсанті про випадки з їхньої практики, цікавились їхньою поведінкою в тих чи інших ситуаціях, цікавились кількістю справ та іншим.  

Коментарі

Залиште свій коментар