У Кропивницькому відкрили перший обласний туристичний веломаршрут (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні, 21 жовтня, у Кропивницькому, з ініціативи та підтримки народного депутата України Олександра Горбунова, офіційно закрили велосезон та відкрили перший обласний туристичний веломаршрут. Повідомляє журналіст сайту "Кавун". 

Розпочалося спортивне свято «КРАЇНА – ЦЕ ТИ» з велозабігу. Майже півтисячі спортсменів стартували з Театральної площі.

Проїхавши вулицею Дворцовою, учасники зупинились на площі Героїв Майдану та приєднались до флешмобу «Живий велосипед». Зокрема, вишикувались та утворили форму двоколісного транспортного засобу.

Зробивши колективне фото на згадку, спортсмени продовжили рух. Проїхавши по вулицях Великій Перспективній, Соборній, Куроп’ятникова, Яновського та Садовій,  велосипедисти фінішували у парку Перемоги.

Перерізавши символічну червону стрічку, у Кропивницькому врешті відкрили перший обласний туристичний веломаршрут.

Опісля у міському саду розпочалася насичена спортивно-розважальна програма. В рамках заходу у парку Перемоги стартували обласні змагання з велокросу та тріалу.

Паралельно організатори підготували ще низку веселих конкурсів. Серед них і бівуачна естафета, туристична смуга перешкод та конкурс на найсмачнішу польову кашу.

- Хочу подякувати усім вам, що сьогодні ви зібрались і разом з друзями, з колективами та своїми сім’ями прийшли на традиційне сімейно-спортивне свято, - звернувся до присутніх Олександр Горбунов. – Це вже стало доброю традицією проводити разом спортивні вихідні та велодні. І мені дуже приємно від того, що сьогодні ми відкрили перший на Кіровоградщині обласний туристичний веломаршрут протяжністю 4 кілометри, з несподіванками і ландшафтними красотами. Я гордий від того, що така велика кількість містян щоразу приєднується до наших заходів, - зазначив народний депутат України.

Основна мрія власників двоколісних – це створення велодоріжок у Кропивницькому, - продожив розмову Президент велоклубу «Там-де-ми» Сергій Ларшин. – Адже на вулицях обласного центру достатньо жвавий рух, а велосипедисти, на жаль, не достатньо захищені на дорогах. Тому сьогоднішнє відкриття першого велосипедного маршруту – це своєрідна перемога. Тому що по ньому можна буде проїхатися цілими сім’ями, завітати до парку Перемоги та подихати свіжим повітрям. По цьому маршруту можна буде їздити і взимку, а коли випаде сніг, кататися на лижах.

 - Сьогодні на святі було більше півтисячі містян! Хочу подякувати усім, хто долучився до його організації! Велоклубу "Там де ми" Сергію Ларшину, Обласному центру туризму Андрію Лісоті та Сергію Пугакову, Федерації легкої атлетики області Ігорю Андрощуку, ГО "Асоціація бойових мистецтв", ЦНТУ,  Льотній академії, ЦДПУ ім. Винниченка, нашим студентам, просто любителям спорту і справжнім чемпіонам, ну і звичайно всім, хто приїхав з районів області. Приємно, що кожен знайшов час на себе, на свою родину, на спорт і гарний відпочинок! Свято вдалося!, - підкреслила голова ГО "КРАЇНА - ЦЕ ТИ" Валентина Бойко.

Велодень-2017 у міському саду тривав більше п’яти годин. Незважаючи на дух суперництва, який панував на локаціях, змагання пройшли у дружній атмосфері.

Найспритнішим та найвправнішим учасникам обласного турніру народний депутат України Олександр Горбунов вручив Подяки за пропаганду здорового способу, медалі та подарунки. 

А також відвідувачі спортивного свята дегустували польову кашу на вогні та визначили команду, яка її найкраще приготувала. Тож на такій позитивній ноті велосезон у Кропивницькому офіційно закрито.