У навчальних закладах Кропивницького пролунав останній дзвінок (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні, 01 червня, у 42 навчальних закладах Кропивницького пролунав останній дзвінок. Урочиста лінійка відбулася і у навчально-виховному об'єднанні №33. Повідомляє журналіст сайту "Кавун". 

Привітати школярів та випускників із завершенням навчального року прийшли їхні батьки, рідні, друзі. А також помічник народного депутата України Олександра Горбунова, Валентина Бойко.

У вітальному слові директор школи Наталія Репецька побажала своїм підопічним завжди бути здоровими, гарно відпочити влітку, щоб з новими силами приступити до навчання 1 вересня. 

 - Дорогі випусники, нам дійсно шкода з вами розставатися, дуже хочу, щоб і в майбутньому вас об'єднували не тільки шкільні роки, а й дружба. Підтримуйте одне одного, успіхів вам, - зазначила керівниця навчального закладу.

 - Сьогодні по праву ваш день. Сьогодні не тільки свято останнього дзвоника в усіх школах Кропивницького, а й День захисту дітей. Передусім хочу передати усім вам щирі вітання від народного депутата України Олександра Горбунова.  Яскравих канікул, нехай здійсняться усі ваші найзаповітніші мрії. Дорогі випускники не засмучуйтесь, що покидаєте школу, адже на вас попереду чекає дуже насичене життя. Успішного вам складання ЗНО, вступити в омріяні виші і усього вам найкращого, - побажала учням помічник народного депутата України Олександра Горбунова, Валентина Бойко.

Під час урочистої лінійки Наталія Репецька вручила похвальні листи успішним в навчанні школярам, грамоти від управління освіти міської ради Кропивницького, і наостанок подякувала Олександру Володимировичу за постійну турботу і підтримку!