Унікальний малюк зі Світловодська Юра Михайлик ще раз вразив всю Україну (ВІДЕО)

А сталося це у другому півфіналі талант-шоу "Україна має талант. Діти 2" 13 травня у прямому ефірі телеканала СТБ. Мільйони людей, затамувавши подих, спостерігали, як дворічний хлопчик безпомилково визначався серед 60 порід собак, хоча знав 90!

Нагадаємо, що 4 місяці тому Юрчик брав участь у кастингу шоу, легко визначаючи 50 музичних інструментів, за що і отримав три "так" від журі. Коли подорослішав і підготувався, поїхав з мамою Олею на півфінал і знову вразив не тільки журі, а й всю Україну. Пише Інтернет-видання "Світловодськ".

Юра продемонстрував ґрунтовні знання порід собак. Судді просили малюка вказати на одну з трьох порід собак, наприклад: євразія, пар біт чи ірландський вовкодав. Юрчик жодного разу не помилився і інтерактивне випробування пройшов успішно. "83% глядачів у телепорталі сказали: "Так, це мега-круто!" і лише 17% не підтримали його, бо мабуть не люблять собак…" — жартував ведучий Дмитро. І хоча Юра Михайлик не потрапив до фіналу, його обійшли доросліші діти, він гучно заявив про себе і про свою талановиту маму на всю країну. А це хороший результат!

Мама Оля розповідає, що за останні чотири місяці її життя змінилося, вона отримала три пропозиції роботи. У дитячому садку, що відвідує Юра, батьки і вихователі зацікавилися методикою, за якою вона змогла так розвинути свого сина. Цією інформацією вона залюбки ділиться з усіма охочими: "Коли синочок ще був під серцем (з чотирьох місяців), ми почали працювати. Щодня приділяли півгодинки математиці, півгодинки анлійській мові, півгодинки читали казочки… Є кілька методик, я обрала ті, що були для мене цікавими, і використовую щодня."

Батько Юрчика Віталій пишається і мамою, і сином: "Це заслуга Олі і її велика праця. У Юрчика хороша пам’ять, він ще не вміє як слід розмовляти, але все може показати, наприклад, знає де знаходиться його дитсадок". 
Велику увагу мама Оля приділяє і харчуванню сина. Все готує сама, навіть цукерки, нічого готового не купує в магазині. А головне, що призводить до таких приголомшуючих результатів, на думку педагога Ольги Михайлик, є усвідомлення малюком, що кожного дня треба працювати. Коли Юрчик прокидається, зразу робить зарядку і… біжить до абетки. "Дитинство — це не тільки гра в пісочниці і ловля метеликів", — стверджує Ольга.

Коментарі

Залиште свій коментар