В обласному центрі стартував Благодійний аукціон побачень заради безхатченків

Жителів обласного центру запрошують взяти участь у Благодійному аукціоні побачень, який триватиме до 20 листопада. Виручені кошти підуть на допомогу безхатькам, повідомляють у регіональному осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив».

«Благодійний аукціон побачень – це не тільки романтичні побачення. Це можливість познайомитися з цікавими людьми, весело провести час у дружній компанії та зробити добру справу. Це не перший аукціон побачень, організований ФРІ. Позаминулого року вдалося зібрати близько двох тисяч гривень. 

Кошти пішли на новорічні подарунки для діток, які знаходяться в Центрі соціальної реабілітації. Цього разу вирішили, що кошти підуть на допомогу «Дому Милосердя», який опікується безхатьками та малозабезпеченими родинами – щотижня годує їх і наразі облаштовує тимчасовий прихисток», – розповів координатор акції Дмитро Бабак.

Щоб стати учасником, треба заповнити анкету: goo.gl/8pAeKT

Далі адміністратори розмістять фотографії бажаючих продати свій час в альбом спільноти на Facebookhttps://www.facebook.com/auction.kirovohrad/

Стартова ціна – 20 гривень. Ставки прийматимуть до включно до 19 листопада. Результати аукціону оголосять 20 листопада. Опісля учасники аукціону зобов’язані зустрітися з людиною, яка запропонувала найбільшу плату за побачення в коментарях під фотографією.

Детальна інформація за телефоном координатора: (066) 616-51-28 (Дмитро Бабак).

Коментарі

Залиште свій коментар