В обласному центрі жінка вимагала від сусідів 30 тис. грн за викуп собаки (ФОТО)

В обласному центрі жінка дізналася, що в сусідів пропала собака, зателефонувала їм з невідомого номера та почала вимагати викуп в розмірі 30 тис. гривень. Пригода сталася на початку тижня, 20 листопада, близько 17.00.  Про це повідомляють в прес-службі УПП Кропивницького, інформує Кавун.

Як повідомляють у відомстві, жінка просила перевести кошти на її банківську картку, але коли чоловік зажадав спочатку побачити собаку – погодилася зустрітися і залишила номер телефону, за яким з нею можна зв’язатися. Саме тоді чоловік і викликав патрульних. В той час, коли заявник спілкувався з охоронцями порядку та писав заяву про викрадення собаки, на подвір’я його сусіда прийшли дві квартирозйомниці, які перебували у стані алкогольного сп’яніння.

Патрульні почали телефонувати за номером телефону, який залишила вимагачка. Неочікувано дзвінок пролунав з телефону однієї із квартирозйомниць.

Інспектори попросили жінку показати свій мобільний телефон, аби перевірити номер. Натомість жінка витягнула із телефонного пристрою сім карту та викинула її подалі від себе, а потім вдалася до втечі. Інспектори миттю наздогнали втікачку та доставили її до міського відділу поліції, де вона й зізналася у шахрайстві.

Як з’ясувалося, про зникнення улюбленого пса заявника жінка почула випадково, так як мешкала по сусідству та вирішила скористатися ситуацією, проте до самого викрадення відношення немає. Пізніше пес знайшовся.

Світлина від Патрульна поліція Кропивницького.

Коментарі

Залиште свій коментар