«Велодень-2017». Там де ми – там Україна! (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні, 27 травня, у Кропивницькому за підтримки народного депутата України Олександра Горбунова відбулося велике спортивно-сімейне свято «Велодень-2017». Все почалося з наймасовішого велопробігу, у якому взяли участь близько 700 спортсменів. Там де ми – там Україна було девізом сьогоднішнього дня. Повідомляє журналіст сайту «Кавун».

Традиційно стартували учасники велодня від центру здоров’я "Драйв", що по вулиці Волкова. Далі рушили вулицями Героїв України, Попова, проспектом Університетським, вулицею Євгена Тельнова та Соборною і зупинилися на площі біля міської ради по Великій Перспективній. 

Однозначно можна сказати, що такої кількості велосипедів одночасно ніколи не бачили ні вулиці Кропивницького, ні площа перед мерією.

Далі велосипедисти продовжили рух двоколісними по вулиці Шевченка, проспектом Винниченка. Проїхавши півтора години та здолавши більше десятка кілометрів фінішували на Козачому острові.

Народний депутат України Олександр Горбунов щиро подякував усім учасникам велопробігу та закликав кропивничан і надалі брати участь у подібних спортивних заходах.

- Дуже приємно, що сьогодні така кількість учасників фінішувала на Козачому острові. Дуже здорово, що до нас приєдналися і вищі навчальні заклади, і технікуми нашого міста, і цілі сім’ї з дітьми брали участь у заїзді. Мене дуже захоплюють такі заходи, які проходять у команді друзів та однодумці. Це підняття духу та життєвих сил на майбутнє

Чому ми фінішували на Козачому острові? Тому що цей парк одне з улюблених місць відпочинку молоді. А також, ви знаєте, що ми плануємо мистецький фестиваль «Кропивницький-2017», який проходитиме в обласному центрі з 30 серпня по 3 вересня, і саме Козачий острів буде однією з молодіжних локацій заходу, - зазначив народний депутат України Олександр Горбунов.

Після веломарафону на Козачому острові для усіх присутніх розпочалася велика спортивно-розважальна програма, яка нікого не залишила осторонь. Це і виставка світлин велюбителів, показові виступи гирьовиків та лицарських боїв, канатне містечко та скеледром, волейбол та квест на орієнтування, дитячі спортивні естафети разом з творчими виступами вихованців ОДЦЮТ.

А також можна було посмакувати гречаною кашею, яку варили на вогні працівники обласного центру туризму, взяти участь у майстер-класі з приготування фаршмаку, який провели представники єврейської громади. Та послухати творчий подарунок від обласної Спілки вірмен.

 - Я дуже вдячний організаторам «Велодня-2017», за те, що їм вдалося згуртувати усіх однодумців, незважаючи на політичну приналежність, - наголосив голова спілки вірмен України у Кіровоградській області Тігран Хачатрян. - Ми повинні об’єднуватись, щоб бути разом, щоб разом побороти усі ті негаразди та проблеми, які є зараз в нашій країні та в нашому місті. Це дуже показова подія, це старт здоровому способу життя. Союз вірмен у Кіровоградській області завжди буде підтримувати такі заходи.

Спортивно-сімейне свято «Велодень-2017» на Козачому острові тривало понад чотири години і об'єднало близько півтори тисячі містян. А жоден маленький учасник заходу не залишився в цей день без пам’ятних та солодких подарунків від народного депутата України Олександра Горбунова та співорганізаторів.

 - Хочу привітати наше майбутнє з наступаючим Днем захисту дітей, - звернувся до малечі Олександр Горбунов. Нехай здійснюються усі ваші мрії. Ну, а всім присутнім –  хочеться побажати незабутніх емоцій та завжди рухатися вперед, адже рух – це життя!