Відома модель на візку презентувала у Кропивницькому фотовиставку "Нескорена краса"

Сьогодні, 1 листопада, в обласній бібліотеці ім. Чижевсього відкрили виставку "Нескорена краса". Презентувала експозицію відома українська модель, "Міс краса України 2016 на візку" Оксана Кононець, яка виступає автором та організатором фотопроекту. Повідомляє журналіст сайту "Кавун".

На виставці представлено світлини 12 талановитих, успішних та вродливих жінок з обмеженими можливостями, які прикуті до візка.

 - Наші учасниці показують, що ні в якому разі не потрібно здаватися. В цих дівчатах дуже багато жіночності, і у той же час мужності. З тим, з чим вони щодня стикаються - це дійсно заслуговує поваги, - зазначила Оксана Кононець.

Українська модель подарувала співорганізатору фотовиставки обласній громадськй організації матерів дітей-інвалідів та інвалідів «Серце матері» та обласній біліотеці Чижевського книги, які написали діти з особливими потребами разом з українськими письменниками, а також календар "Нескорена краса" на 2018 рік.  

 - Ви бачите цих прекрасних, чудових дівчат, які не здаються та показуть нам, здоровим, приклад, що в житті немає нічого неможливого, що краса, сила духу та віра в себе, завжди допомагає подолати різномантні труднощі, - підкреслила Людмила Шукрута.

Експозиція "Нескорена краса" нещодавно була презентована у Краматорську (що на Донеччині) і далі помандрує в Київ. У Кропивницькому її можна буде переглянути лише протягом 5 днів, з 1 до 5 листопада.

Коментарі

Залиште свій коментар