Військові Кіровоградщини долучилися до проекту «Ткана Україна»

11 січня, в обласному госпіталі для ветеранів війни відома майстриня килимарства, лауреат обласної премії імені Якова Паученка Валентина Добровольська розпочала роботу над створенням тканої мапи Криму. Це частина загальноукраїнського проекту «Ткана Україна», ініційованого номінантом Гранту Президента України Дариною Алєксєєнко. Повідомили сайту "Кавун" у прес-службі ОДА.

Разом із військовими, які лікуються в госпіталі, до створення тканої мапи Криму долучилися працівники медичної установи, волонтери та посадовці.

Після того як майстрині з усіх регіонів нашої держави створять мапи своїх областей, ткане панно України буде передане на постійне зберігання до Донецького обласного художнього музею.

Нагадаємо, що минулого четверга в обласному художньому музеї Валентина Добровольска разом зі своїми юними помічницями із гуртка «Етно-арт» обласного Центру естетичного виховання приступила до створення тканої мапи Кіровоградської області. З усіх народних майстринь країни саме Валентині Добровольській випала честь виткати карту Криму.

Коментарі

Залиште свій коментар