З січня 2018 року ОДА повністю переходить на електронну систему документообігу

З 1 січня 2018 року Кіровоградська облдержадміністрація повністю переходить на електронну систему документообігу. Таку інформацію сьогодні під час засідання науково-технічної ради з розгляду питань формування та виконання програми інформатизації області повідомив начальник департаменту інфораструктури та промисловості Олександр Корнюша. Інформує сайт "Кавун".

За його словами, на впровадження системи електронного документообігу з обласного бюджету було спрямовано 2 млн 527 тис. грн. Зокрема, на забезпечення та програмне обслуговування витратили 652 тис. грн. 

Ще 1 млн 875 тис. грн передбачили на придбання техніки. А саме, за ці гроші закуплено сервер, носіїї електронного цифрового підпису та персональні комп'ютери з ліцейнзійним забезпеченням. На сьогодні до системи електронного документообігу в ОДА підключені 95 робочих місць. 

 - Введення електронного документообігу - це зменшення в рази використання паперу, це зменшення корупційних проявів та  виконання вимог Кабінету Міністрів України, - зазначив Олександр Корнюша. 


Коментарі

Залиште свій коментар