Жителів Кропивницького просять фінансово долучитися до будівництва храму

У нашому м. Кропивницькому з населенням близько 250 тисяч осіб сьогодні діє лише один невеликий типовий храм Київського Патріархату. У той же час наша громада святих апостолів Петра і Павла, що по вул. Є. Маланюка, молиться у пристосованому приміщенні.

Ми отримали земельну ділянку і виготовили проектну документацію для спорудження Храму, намагаємося розпочати його будівництво. Безперечно, зведення Храму Божого, в якому віряни рідною мовою возноситимуть щирі молитви до Небесного Отця, проводитимуться священнослужителями душпастирські служіння, вагомо сприятиме як розвитку самої громади, так і посилить позиції Київського Патріархату, українського духу на Кіровоградщині.

Проте, на жаль, зусиллями самих лише парафіян ми не в змозі побудувати храм, а тому сподіваємося на допомогу всіх небайдужих і віримо, що спільними молитвами й зусиллями людей доброї волі зможемо розпочати і успішно завершити будівництво Дому Божого.

Просимо всіх небайдужих долучитися до доброї справи. І пожертва кожного стане вагомим внеском у розбудові Христової Церкви й у справі спасіння людей, які в майбутньому приходитимуть до цього святого храму.

Наперед дякуємо всім, хто відгукнеться на наше прохання та допоможе в будівництві Петропавлівського храму Української Православної Церкви Київського Патріархату в м. Кропивницькому.

Нехай Боже благословення буде завжди з Вами!

Для всіх бажаючих долучитися до справи відбудови Петропавлівського храму надаємо реквізити, за якими можна здійснити пожертву на будівництво:

Релігійна громада УПЦ КП

парафія святих апостолів Петра і Павла

 Код ЄДРПОУ 37168380, р/р 26006052916529,

МФО 323583 у ПАТ КБ «ПриватБанк»

м. Кропивницький.

Настоятель парафії – священик Іван.

Тел.: (097) 758-67-70

ДЖРЕЛО: Українська Православна Церква Київського Патріархату Храм Первоверховних апостолів Петра і Павла


Коментарі

Залиште свій коментар